3D tlač je pre nás fascinujúcom javom už mnoho rokov. 3D modelovanie je vo svete na vzostupe, pretože neustále sa ukazujú nové možnosti jeho využitia. 3D tlač prenikla do rôznych odvetví, a to od výskumu, cez priemysel, medicínu, až do hobby sféry. Čoraz viac sa pomocou 3D tlače dáva tvar objektom veľkých rozmerov (autá, budovy, technológie a pod.).

Priaznivá cena a vysoká variabilita vyhotovenia 3D modelu je silným motívom pre využitie 3D tlače. Okrem toho je však presvedčivým argumentom i to, že svoj finálny produkt nadobudnete v precíznom vyhotovení presne tak, ako ho poznáte zo svojho 3D grafického návrhu.

Ak nemáte špecifickú predstavu pre váš 3D model, možno oceníte nápady našich 3D grafikov. Práve 3D grafický návrh je nesmierne nápomocný pri tvorbe konkrétnej predstavy, ako aj pri doladení detailov modelu.

Konkrétny postup výroby zvolíme podľa tvaru modelu a požiadaviek na jeho vlastnosti. 3D tlač kombinujeme i s ďalšími výrobnými technológiami, aby váš finálny 3D model spĺňal všetky vaše očakávania a predstavy. V súlade s vašimi potrebami finalizujeme výsledný produkt použitím rôznych modelárskych doplnkov (umelý trávnik, stromy, postavy, a pod.), aby 3D model predstavoval dokonalú verziu reality.

Naše dlhoročné skúsenosti prepájame s poznávaním najnovších technológií. Snažíme sa nájsť riešenie pre akúkoľvek víziu, s ktorou za nami prídete. Spájame profesionalitu s empatiou, aby ste dostali skutočne unikát.

Ring

+1.123.444.0000

Write

info@pweddings.com

Address

Wallaway 5st St Normain
New York, USA. 98499