3Dimension je slovenská spoločnosť pripravená uspokojiť najvyššie nároky klientov v oblasti 3D tlače. 3D modelovaniu a výrobe 3D modelov sa venujeme už viac ako 7 rokov. Spájaním talentu, skúseností a vášne pre 3D technológie vzniká u nás produkt, ktorý je dokonalou verziou reality.

Vznik spoločnosti sa spája s reklamnou agentúrou MYMEDIA, pod ktorej menom vznikali prvé 3D modely. Vďaka tejto spolupráci sme si osvojili schopnosť kreatívneho náhľadu na riešenia, ktoré však zároveň spĺňajú vysoké nároky na funkčnosť 3D modelu a jeho estetické prevedenie s precíznymi detailmi.

Naša 3D technológia ponúka rozmanité možnosti využitia, ako v technických odboroch, tak i v oblasti umenia, dizajnu, marketingu, či vzdelávania. Mimoriadne efektívnym prostriedkom sa v posledných rokoch stáva pre sféru zdravotníctva, stavebníctva, či tvorby prototypov.

Dáme tvar všetkých vašim predstavám! Vysoko individualizovaný prístup nám umožňuje dosahovať výnimočné výsledky. Každé zadanie vnímame ako jedinečný projekt. Nezáleží na tom, aký veľký bude váš 3D model. Technicky náročné zadania sú pre nás výzvou, na ktorú sa cítime byť pripravení!

Je to tak jednoduché! Pre zhotovenie 3D modelu nám stačí fotografia, vizualizácia či nákres. Všetko ostatné už potom môžete nechať na našich 3D grafikov. V okamihu, keď vám grafický návrh poskytne reálny obraz svojej predstavy, pustíme sa do výroby vášho 3D modelu…
Ring

+1.123.444.0000

Write

info@pweddings.com

Address

Wallaway 5st St Normain
New York, USA. 98499